Kuntien Hetapalvelut Oy - talous- ja henkilöstöhallinto

Kuntien Hetapalvelut Oy, HETA, tarjoaa asiakkailleen laajan valikoiman erilaisia talous- ja henkilöstöhallinnon tukipalveluita. Asiakkainamme ovat kunnat ja kuntayhtymät ja niiden tytäryhteisöt. Ota yhteyttä - palvelemme mielellämme!

Yhteystiedot

Ylivieska
Rautatiekatu 3
84100 Ylivieska

Nivala
Pajatie 5 (3. kerros)
85500 Nivala

Henkilökunta:

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@hetapalvelut.fi
PUHELINAJAT MAANANTAISTA PERJANTAIHIN KLO 9.00 - 15.00

Katso tarkemmat henkilökunnan yhteystiedot »

Asioi paikasta ja ajasta riippumatta palkkahallinnon ESS-järjestelmässä »
tai käytä palkkahallinnon nettilomakkeita »

Suosittele meitä

Facebook Twitter 0Jaa

Laskutusosoitteet

Sähköinen laskutus

Kuntien Hetapalveluille osoitetut laskut voi lähettää sähköisesti. Otamme mielellään vastaan asiakkaillemme osoitetut laskut verkkolaskuina:

Laskut lähetetään seuraavilla verkkolaskuosoitteilla:

Alavieskan kunta 003701846745
Kuntien Hetapalvelut Oy 003726427774
Kärsämäen kunta 00370186511002
Nivalan kaupunki 003701867570
Peruspalvelukuntayhtymä Kallio 003721256902
Pyhännän kunta 003701892266
Sievin kunta 003701896152
Siikalatvan kunta 003701890199
Ylivieskan kaupunki 003701905573

Verkkolaskuoperaattorimme on Tieto. Tiedon välittäjätunnus on 003701011385.

Paperilaskutus

Mikäli maksua ei voida lähettää verkkolaskuna, niin paperilaskut lähetetään osoitteeseen:

YHTEISÖ (Sievin kunta, Ylivieskan kaupunki, Peruspalvelukuntayhtymä Kallio, jne.)
mahdollinen yksikkö tai osasto tai henkilö
c/o Kuntien Hetapalvelut Oy
Rautatiekatu 3
84100 Ylivieska

Viitetiedoksi pyydämme teitä ehdottomasti merkitsemään tilaajan tai tavaran/palvelun vastaanottajan nimen, toimipaikan ja mahdollisen tilausnumeron.