Kuntien Hetapalvelut Oy - talous- ja henkilöstöhallinto

Kuntien Hetapalvelut Oy, HETA, tarjoaa asiakkailleen laajan valikoiman erilaisia talous- ja henkilöstöhallinnon tukipalveluita. Asiakkainamme ovat kunnat ja kuntayhtymät ja niiden tytäryhteisöt. Ota yhteyttä - palvelemme mielellämme!

Yhteystiedot

Ylivieska
Vierimaantie 3
84100 Ylivieska

Nivala
Pajatie 5 (3. kerros)
85500 Nivala

Henkilökunta:

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@hetapalvelut.fi
PUHELINAJAT MAANANTAISTA PERJANTAIHIN KLO 9.00 - 15.00

Katso tarkemmat henkilökunnan yhteystiedot »

Vierimaantie 3, Ylivieska | Kalliontie 15, Nivala

Suosittele meitä

Laskutusosoitteet

Sähköinen laskutus

Palvelukeskus Hetalle osoitetut laskut voi lähettää sähköisesti. Otamme mielellään vastaan asiakkaillemme osoitetut laskut verkkolaskuina:

Laskut lähetetään seuraavilla verkkolaskuosoitteilla:

Alavieskan kunta TE003701846745
Kiinteistö Oy Sievin Jussi TE003710548854
Kuntien Hetapalvelut Oy TE003726427774
Kärsämäen kunta TE00370186511002
Nivalan kaupunki TE003701867570
Peruspalvelukuntayhtymä Kallio TE003721256902
Sievin kunta TE003701896152
Sievin Teollisuuspuisto Oy TE003715933305
Vieskan liikelaitoskuntayhtymä TE003702103927
Ylivieskan kaupunki TE003701905573
Verkkolaskuoperaattorimme on Tieto. Tiedon välittäjätunnus on 003701011385.

Paperilaskutus

Mikäli maksua ei voida lähettää verkkolaskuna, niin paperilaskut lähetetään osoitteeseen:

YHTEISÖ (Sievin kunta, Ylivieskan kaupunki, ppky Kallio, jne.)
mahdollinen yksikkö tai osasto tai henkilö
c/o Kuntien Hetapalvelut Oy
Vierimaantie 3
84100 Ylivieska

Viitetiedoksi pyydämme teitä ehdottomasti merkitsemään tilaajan tai tavaran/palvelun vastaanottajan nimen, toimipaikan ja mahdollisen tilausnumeron.